3x12 - The Spanish Teacher RECAP

9. února 2012 v 23:06 | Tužka

POZOR !!!SPOILERY Z EPIZODY!!!

Za jakékoliv gramatické chyby a překlepy se omlouvám! Ale tak dlouhý text se mi nechce po sobě číst 2x
Glee


Žádné 'That's what you missed on Glee' a rovnou na La Cucaracha! ..ze které studenti evidentně nebyli dvakrát nadšení, což vůbec nechápu, neb mě nádherně rozesmála (hlavně Finn :D ) což ve 4h ráno není vůbec lehké! Ovšem pak Will musel kvůli stížnosti k Figginsovi na kobereček, kde jsme se kromě jeho stavu španělštiny dozvěděli, že univerzální učitelku, Mrs. Hagberg, poslali do důchodu!! To jako vážně?! Nezapomenutelná dáma...ani vlastně nevím, co všechno už stihla na WMKH vyučovat... Ale nevěšme hlavu. Jak známe RIB, s největší pravděpodobností ji tam ještě do konce sezóny uidíme! :D
No ale tím se i otevřela trvalá pracovní smlouva a Will po ní ihned skáče... není ale sám! A tak se dostáváme k.... se señorem Davidem Martínezem ala Ricky Martin! Musím se přiznat, že první, co mě na něm zaujalo nebyly ani zdaleka ty jeho bílé zuby, které několikrát zmínil ten sympatický černoch, ale toho enormního hára, které mi nějakým....hmm....vlemi zvláštním způsobem připomínalo Markovu (Puckovu) vlasozillu, když mu ji kadeřníci/ce nestihnou všas zkrátit.
Po projevu té vtipné paní ve velkých brýlích se konečně dozvíme, že Will neumí ani zdaleka tak dobře španělsky, jak už jsme ho slyšeli mluvit! Zajímavé... No, alespoň proč nepozvat toho sympatického Ohajského "rodáka" dp Glee!
Po menší emotivní vsuvce Sue, jak láká Willa, aby jí podaroval něco málo z toho, co nosí v kalhotách (ano! ta dvacet-kolikže? stará dáma chce dítě!!) a hádce s nejvtipněji-mluvící-ženou-světa Roz se konečně dostáváme k...Santaně! Ne, (škoda) příchodu Davida do Glee, odkud nikdy nezapomenu výraz Quinn a Britt :D spolu se slintáním Kurta a Sugar, a k první - oficiální - písni, Sexy and I Know It!
Glee
Hurrááá! Brittany trochu změnila styl tance a řeknu Vám, ještě že to bylo jen pro tentokrát. Kdyby takhle měla tančit i na Regionálkách, těžko říct, kolikátí by se ND umístili. :D No a Finnovy pokusy o tanec.. dá se to vůbec komentovat? Jednoduše jsem vyprskla kafe na obrazovku.
Ups, Mercedes se nemůže rozhodnout! A kam jinam, než za královnou letáčků, Emmou! Rada znějící 'Nemluvte spolu týden, žádné SMS, FB, Twitter atd..' by ode mě mohli dostat taky - v případě, že by se rozcházeli! WTF, Emmo?!
A je tu další epic tanec! Cheerios pod vedením Roz to pěkně rozbalily! Santanu bych si okamžitě vzala domů a Becky to rozjela do takové míry, že se i Sue divila! Thumbs up, girlz! A další výměna názorů mezi Roz a Sue, no spíš předávala své názora jen Roz. Sue, to ti ty hormony lezou tak na mozek, že se neumíš ani proti ní postavit?! My chcem zpátky tu zlou Sue!!
Konečně naše oblíbené gossip trio pohromadě! Kurt, Mercedes a Rachel se dělí v pyžamu o popcorn za sledování TV. Sleepover, hmm? Mezi běžnýma řečičkama se Rachel přizná, že ji Finn požádal o ruku a ona mu na to kývla, YAY..... moment, žádné jásání??! What the... Smůla, Rach. Alespoň jsme se dočkali roztomilého Kurta řvoucího s plnou pusou popcornu. :)
Když se řekne v Americe bobřík mlčení, tak má asi jiný význam než u nás. Nesmíte se na sebe ani podívat? Ale no tak, Same! To si říkáš blonďatý chlap?!! Tak nám alespoň 'Cedes zazpívala nádhernou Don't Wanna Lose You od Glorie Estefan (Brittana hugginig, YAY!) a po hlubokém nádechu to Sam s ND boyz rozbalil v, dá se tomu říkat boty?! Já bych to nazvala vtipné papuče s velmi, vlemi! dlouhou špičkou. Říkejte si tomu jak chcete, Kurtovi se to líbilo a to je přece důležité, ne? ;) ....pokračuju, rozbalili mash up Bamboleo a Hero, což vyústilo v parádní show, kterou si Puck náramně užíval.
Glee
A pak ale Santana se opět naváží do Mr. Shustera a ten nám dává takový super úsměv, že mu všichni věříme, že to zvládne, že? :) (..sakra, jak se dělá smajlík s polovičním úsměvem??!)
Uhm, už zase nám chtějí tvůrci zničit Sue. Co se to sakra děje?! Emminy letáčky jsou fajn, to jo, ale 'Nežádej mého snoubence o jeho sperma'?? To chce dát kterému studentovi?! :D Takže tady máme další srdcervoucí projev, jak je Will ve skutečnosti superchlap atd.. Jooo, jasně! ..No a když to celé přeskočím, dostaneme se ke Kurtovi, jak mluví Finnovi - on opravdu cvičí?! - do duše. Bráchovské řeči, jo, rozmluv mu to, Kurte!
Má oblíbená scéna tohoto dílu (spolu s dalšími asi 30 minutami) Sandbags vs. Wrinkly boobs! Obviňování Santany ztoho, že si stěžovala na učební postupy? Santanu?! ...OK, možná je to první člověk, který Vás napadne, ale to není podstatné. Podstatné je, že už podruhé padla otázka, která mi způsobuje nekontrolovatelný výbuch smíchu: "With whose vagina?!" :D Jo, já vím. EPIC! Né, moment. Viděli jste ten výraz Sue??? Ještě jednou si to pusťte!!!

Učitel španělštiny se slovníkem v ruce a překlad slova konverzace.. Jó, být já ředitel, tak má kick-off ještě dřív, než dotočí epizodu. Chudák Emma si musela sbalit svých pět-set letáčků a raději utéct před zakomplexovaným "učitelem".
Teď nastává TA slintací chvíle pro všechny fanoušky Santany. La Isla Bonita + Dvě a půl! minuty sexy tance v.....moment, to jsou šortky?! :D OK, ale stále je sexy jako hrom! A světelné efekty jsou tak efektivní, že si začínám myslet, že Puck si v téhle epizodě na něčem jede... A Finn nejspíš taky, protože takhle tupého jsme hu už dlouho neviděli.
Glee
Po utření klávesnice nástává ta trapná chvilka, kdy si Will odtančí svého matadora, Britt s Mikem ze sebe udělají naprosté trdla a Santana se může ujmout slova a pořádně ho setřít!! Tolik k tomu, že učitelé nás mají vzdělávat a vychovávat..
Letáčky mají první úspěch s velkou objednávkou. Schválně, anketa: 'Kolik si myslíte, že budou kvůli letáčku na mytí suspenzorů muset v Ohiu pokácet stromů?' Stop hádkám! Přes tlustou vrstvu vlasových přípravků se k Willovi konečně dostala ta idea, že letáčky (no jo a taky Emma) jsou geniální!! ...ten samolibý výraz Emmy se mi ale vůbec nelíbil. Připomněla mi tam mou tetu, což je v skutku velmi děsivé.
Jooo, potlesk! Za nejlepší pokrok získává cenu náš Willda! Těžko říct, jestli se opravdu zlepšil, protože nejen záběry z epizody, ale taky Santanin výraz nám říkali něco jiného, nebo se mu jen David snažil dostat do kalhot....whoooa! ne, to si nechci ani představovat! Zároveň si ale, spolu s dalšíma gleekama, nedokážu představit, že by Will vyučoval něco jiného než špáninu... To už nebude Glee!! :/
A další cenu, tentokrát za nejlepší zdravotní sestřičku vyhrává....... Becky! Za nejlepší styl vpichování jehlí! Hlavně zavřít oči a všechno bude v cajku. Takže Sue to ještě nevzdala, jo? No potěš koště, to se máme na co těšit v dalších dílech..
1 týden v háji...........bobřík končí.......Samcedes hážou zamilované pohledy.......a přichází Mr. Čokoládová Kulička a vše je..... Sorry Same, ale on měl prostě zase jenom hlad. Ve 12h přece musí se jít naobědvat a aby se pořádně najedl, potřebuje i ještě něčí jídlo -> Mercedes, chápeš?

A na závěr.... Bon appetite! (je to španělsky, ne?)


SHRNUTÍ:
Rachel nezpívala. Co se stalo, zrušili demokracii jednoho hlasu?
Finn byl tupější než obvykle a Puck se choval trochu mimo.. Nerežíroval to zase Brad Falchuk? Ne, ale napsal Ian Brennan...tím se mnohé vysvětluje!
Santana to zase natřela každému koho potkala a když si dobře budete všímat, tak ten dnešní díl i pěkně protancovala. Shippers, YAY!
Brittany nemusí být ani pod vlivem, aby tancovala jako blázen..
Tina....byla tam vůbec?! :D ...o5
Sam & Mercedes měli své scény, ale těžko se něco hraje, když se u toho nemluví...
Rory tentokrát i něco párkrát řekl (a bylo mu rozumnět!). Rozhodně tím zaznamenal větší úspěch než takový Artie nebo Mike. -> tady jde rozhodně vidět, který scénárista má koho rád!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama